Inteligentne rozwiązania systemowe

Krótko o nas

Jesteśmy firmą  specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań skierowanych do firm magazynowo-logistycznych, centrów wysyłkowych i kompletacyjnych.

Oferujemy gotowe rozwiązania do obsługi stadnin i zawodów jeździeckich – System equita.

W ramach kooperacji z BSS Polska zajmujemy się uruchamianiem systemów kompletacyjnych w oparciu o urządzenia Pick/Put by Light firmy Atop Technologies.

Mamy w swojej ofercie  projektowanie i montaż modułowych tablic LED wraz z systemem sterowania oraz wyświetlania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne Aplikacje WWW

Aplikacje indywidualnie dopasowane do każdego zastosowania  biznesowego – zaprojektowane i wykonane dla potrzeb Twojej firmy

Zobacz więcej

Aplikacje Raportujące Systemy logistyczne

Aplikacje oparte o lokalne lub sieciowe bazy danych umożliwiające automatyczne raportowanie, przedstawianie dynamicznych statystyk, raportów i zestawień w postaci stron internetowych z dostępem mobilnym.

Zobacz więcej

Sklepy internetowe Systemy magazynowe

Dedykowane systemy sklepów internetowych. Pełne możliwości kształtowania polityki sprzedaży, rabatów, zarządzanie koszykiem klienta. Integracja z systemami magazynowymi, księgowymi oraz programami lojalnościowymi

Zobacz więcej

Aplikacje CRM Zarządzanie relacjami z klientami

Aplikacja  niezbędna do  sprawnego funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Znacząco usprawnia proces sprzedaży, współpracę z klientem, marketingu.

Zobacz więcej

Itmaweb dla szkół tańca i fitnessu (DANZA)

Inteligentne rozwiązanie systemowe idealne dla szkół tańca, czy centrum fitness, którym zależy na sprawnej organizacji i zadowoleniu klientów

Zobacz więcej

Itmaweb dla ośrodków jeździectwa – (EQUITA)

Prosta i sprawna obsługa zawodów jeździeckich. Koordynowanie pracy szkółki w sposób wygodny i przejrzysty  dla instruktorów i klientów.

Zobacz więcej

To nie wszystko!

W swojej ofercie posiadamy usługi projektowania i tworzenia aplikacji na indywidualne zamówienie!

Wykonujemy platformy zarządzania procesami biznesowymi w firmie, oprogramowanie biur podróży, zawodów tenisowych, szkół jazdy, systemy rezerwacyjne oraz rabatowe.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy! By dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie napisz do nas korzystając z formularza zamieszczonego w dziale kontakt.

Inteligentne rozwiązania systemowe

Twoje potrzeby w modułach

Nasze aplikacje są skierowane do najbardziej wymagających klientów. Tworzymy je na zasadzie modułów, które opracowujemy na konkretne zamówienia. Moduły te można swobodnie przekształcać – aby spełniały Państwa potrzeby.

Nasz zespół

 Pracuje dla nas  grupa doświadczonych programistów Backend (php, Symfony, Zend, java) oraz Frontend (javascript, Angularjs, html5, css) aplikacji web. Nasz zespół cechuje elastyczne podejście do wykonywanych zadań. Zawsze liczy się klient i oczekiwany przez niego efekt końcowy.

Kontakt

IT Modern Applications Sp. zo.o.
44-153 Kozłów ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel:500 272 484
mail: sekretariat@itmaweb.pl

Konsulting

mail: konsulting@itmaweb.pl

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Nasi partnerzy